Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Aktaş vinç kuruluşundan bu yana; ekonomik fiyatlarıyla müşteri  memnuniyeti, güvenli, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışını ilke edinmiş, konusunda uzman ve tam yetkili personelleriyle basta Silivri Çorlu Çatalca ve Çerkezköy olmak üzere tüm Marmara Bölgesi ve Türkiye’nin diğer bölgelerinde de 7 gün 24 saat şahıs ve firmalara hizmet verebilmektedir.

Firmamız  geniş araç parkuru ve en doğru çözüm odaklı sonuçları ile sektörün hızla büyüyen firmaları arasındadır. Çeşitli tonajlarda ki araçlarımızın yansıra ayrıca forklift kiralama da vermiş olduğumuz hizmetlerden biridir.

Konumumuz

Şirket Politikamız

Kalite Politikamız

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak , zamanında ve uygun fiyatla tedarik ederek mevcut standartların üstünde bir kaliteyle karşılamak.

Misyonumuz

Aktaş vinç sektör gözetmeksizin müşteri ihtiyaçları için en yeni teknoloji ve değişimi harmanlayarak, taleplerinizi en doğru biçimde çözüme kavuşturmak adına kurulmuştur.

Vizyonumuz

Aktas vinç verdiği hizmet faaliyetleri sırasında hedef bölgesinde günümüz teknolojisini arkasına alarak vermiş olduğu hizmet ve müşteri memnuniyeti ile adından söz ettirerek gelişen dünya standartlarında hızlı bir ivme yakalayarak yükselme hedefindedir.